Projekt koncepcyjny

SPOTKANIE

Zaczynamy! Na początku dokładnie omówimy Twoje wymagania i oczekiwania. Poproszę Cię również o przesłanie inspiracji oraz wszelkich materiałów, dzięki którym lepiej zrozumiem Twoje potrzeby. Przed spotkaniem otrzymasz ode mnie ankietę do wypełnienia, dzięki której łatwiej będzie nam się porozumieć. Podpiszemy również umowę.

UKŁADY FUNKCJONALNE

Są to czarno-białe rzuty linearne z ustawieniem mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Rysunki są dokładnie zwymiarowane i opisane, tak aby układ i koncepcja były czytelne. W zależności od możliwości wnętrza otrzymasz 2-4 układy funkcjonalne.

WIZUALIZACJE

Ta część projektu najbardziej cieszy oko i najwięcej wyjaśnia. Są to widoki 3D wyrenderowane w programie graficznym. W zależności od pomieszczenia, otrzymasz 2-4 ujęcia na każde pomieszczenie.

SPIS PRODUKTÓW

Jest to zestawienie elementów wyposażenia wnętrz. W skład spisu wchodzą wszystkie meble ruchome, elementy wyposażenia wnętrz (typu oświetlenie, dywany itp.) oraz okładziny ścian i podłóg (płytki ścienne, tapety itp.). Spis produktów nie zawiera wycen zabudów i elementów wykonywanych na zamówienie oraz wszelkich materiałów budowlanych (np. gładzie, podkłady do paneli itp.).