projekt indywidualny

kupno mieszkania

Zamierzasz kupić mieszkanie w najbliższym czasie, ale nie wiesz, które wybrać i dlaczego? Skorzystaj z mojej pomocy. Na podstawie przesłanych przez Ciebie rzutów mieszkań i krótkiego opisu wymagań (lub rozmowy telefonicznej) dokonam szczegółowej analizy. Przedstawię Ci wszystkie za i przeciw pod kątem Twoich potrzeb. Łatwiej dostrzeżesz wady i zalety każdego z nich i na pewno dokonasz dobrej (tak ważnej!) decyzji.

odbiór techniczny

Wiem ile stresu wiąże się z mieszkaniem w nowym budownictwie i jego aranżacją. Jednak już przed przystąpieniem do realizacji projektu, deweloper przygotował dla Ciebie mnóstwo "atrakcji". Dlatego właśnie współpracuję z firmą, która zna się na mieszkaniach od technicznej strony. Odbiór techniczny mieszkania zostaw profesjonalistom. Dla własnego spokoju.

nadzór techniczny

Chcesz mieć pewność, że ekipa budowlana wykona należycie swoją pracę i nie zniszczy Twojego upragnionego gniazdka? Pragniesz uniknąć bólu i płaczu związanego z krzywo położonymi płytkami? Zaufana firma, specjalizująca się w technicznej części projektu, z chęcią wykona nadzór budowlany nad Twoim projektem.

kosztorys budowlany

Jeśli nie masz pewności co do cen na rynku zarówno w kwestii prac remontowych, jak i materiałów budowlanych, skorzystaj z kosztorysu budowlanego. Nie przepłacisz i w spokoju będziesz mógł dokładnie zaplanować swój budżet. Dzięki kosztorysowi możesz również indywidualnie kontrolować swoją ekipę remontową oraz skalę jej wydatków na materiały budowlane.

moodboardy

Potrzebujesz drobnych ulepszeń we wnętrzu lub masz okrojony budżet na projekt? Moodboard to idealna opcja dla Ciebie. Są to kolorowe zestawienia składające się z inspiracji, kolorów, materiałów i tkanin dopasowane specjalnie do Twojego wnętrza i gustu.

zapytaj

Jeśli do tej pory nie znalazłeś interesującego Cię rozwiązania, napisz do mnie! Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę. Podchodzę z należytą dokładnością i dużym zainteresowaniem do wszelkiego rodzaju nowych wyzwań.

POWRÓT