projekt kompleksowy

spotkanie

Zaczynamy! Na początku dokładnie omówimy Twoje wymagania i oczekiwania. Podpiszemy również umowę. Przed spotkaniem otrzymasz mailem umowę do zatwierdzenia oraz ankietę dotyczącą wnętrza, aby łatwiej było nam się porozumieć.

inwentaryzacja

Jeśli jest to wnętrze do remontu to już przy pierwszym spotkaniu wykonam profesjonalny pomiar wnętrza. Jeśli mieszkanie jest dopiero w budowie - robię projekt w oparciu o rysunki od dewelopera (a kiedy można już wejść do mieszkania, robię pomiar wnętrza i weryfikuję zgodność z projektem).

układy funkcjonalne

Są to czarno-białe rzuty linearne z ustawieniem mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Rysunki są dokładnie zwymiarowane i opisane, tak abyś bez problemu zrozumiał układ i koncepcję. Liczba propozycji, które otrzymasz to 2-4 układy funkcjonalne.

wizualizacje

Ta część najbardziej cieszy oko i najwięcej wyjaśnia. To widoki 3d mieszkania wyrenderowane w programie graficznym. W zależności od pomieszczenia, otrzymasz 2-4 wizualizacje (ujęcia) na każde pomieszczenie.

rysunki wykonawcze

Ten etap zawiera wszystkie niezbędne rysunki techniczne, abyś bez problemu mógł zrealizować wymarzony projekt. Zestaw rysunków zawiera:
• aranżację wszystkich pomieszczeń,
• lokalizację punktów elektrycznych oraz oświetlenia,
• umiejscowienie instalacji wodno-kanalizacyjnej,
• rysunek z opisem zmian budowlanych,
• rzut posadzek,
• rzut sufitów,
• widoki ścian,
• rozkład płytek podłogowych i ściennych,
• rzut z umiejscowieniem okładzin ściennych (farby, tapety, panele ścienne) i listew przypodłogowych,
• szczegółowe rysunki mebli i zabudów wykonywanych na zamówienie.

kosztorys

Jest to zestawienie elementów wyposażenia wnętrz (zawiera wszystkie niezbędne informacje, tak abyś bez problemu mógł zakupić dany produkt). W skład kosztorysu wchodzą wszystkie meble ruchome, elementy wyposażenia wnętrz (typu oświetlenie, dywany) oraz okładziny ścian i podłóg (płytki ścienne, panele podłogowe, tapety). Kosztorys nie zawiera materiałów budowlanych (np. gładzie, kleje do płytek, podkłady do paneli itp.).
Jeżeli chcesz mieć pewność co do ceny prac remontowych i materiałów budowlanych zajrzyj do zakładki projekt indywidualny. Znajdziesz tam ofertę na kosztorys budowlany.

nadzór autorski

Zajmę się cyklicznym doglądaniem ekipy budowlanej. Sprawdzę czy robi wszystko zgodnie z projektem wykonawczym. Ważne: nadzór autorski polega tylko na sprawdzaniu zgodności realizacji z projektem wnętrza i jest on dodatkowo płatny.
Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości prac budowlanych pod względem technicznym udaj się do zakładki projekt indywidualny - tam znajdziesz ofertę na nadzór budowlany.

POWRÓT